Skocz do zawartości
LM.plWiadomości31. Finał WOŚP w Koninie. Wolontariusze mogą liczyć na wsparcie

31. Finał WOŚP w Koninie. Wolontariusze mogą liczyć na wsparcie

Dodano: , Żródło: LM.pl
31. Finał WOŚP w Koninie. Wolontariusze mogą liczyć na wsparcie

Ostatnia niedziela stycznia to 31. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W konińskiej „Galerii nad Jeziorem” sporo się będzie działo, a wolontariusze mogą liczyć na gorącą kawę i herbatę w mieście.

Orkiestra zacznie grać w Koninie o godz. 9:00. Wtedy w kinie Helios odbędzie się odprawa, podczas której kilkuset wolontariuszy WOŚP dowie się m.in. o zasadach bezpiecznego kwestowania. Później zostaną im wydane identyfikatory oraz puszki. Wtedy ruszą w miasto, żeby zbierać pieniądze na walkę z sepsą! Zmarznięci i zmęczeni wolontariusze będą mogli chwilę odpocząć w siedzibie M-LAB przy ul. Dworcowej.

– Oferujemy wolontariuszom i innym mieszkańcom Konina herbatę, kawę, a także gorrrrącą czekoladę, aby ogrzać się w ten zimowy dzień. Zachęcamy do przyjścia na partię gier planszowych, rundkę karaoke i oczywiście wpisanie się w wielkie serce WOŚP-u u nas w lokalu – zachęca M-LAB, który działał będzie od godz. 9:00 do 19:00.

To nie jedyne miejsce, które włącza się w Orkiestrę.

- Serdecznie zapraszamy wszystkich małych i dużych wolontariuszy na gorącą herbatę. Niech ogrzeje Wasze wielkie serducha i pozwoli dzielnie zbierać w tę zimową aurę – zachęca Kawiarnia Parkowa, która otwarta będzie jutro od godz. 11:00 do 19:00.

Wolontariusze mogą liczyć też na bezpłatne przejazdy autobusami MZK. Bilet w tym wypadku zastąpi identyfikator 31. Finału WOŚP.  O tym co się będzie działo jutro w „Galerii nad Jeziorem” i nie tylko dowiecie się ze szczegółowego programu, który dostępny jest TUTAJ.

 

fot. Sztab nr 740 WOŚP Konin

Potwierdzenie
Proszę zaznaczyć powyższe pole