WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka
PILNE:

IMGW: Oblodzenie dróg i chodników. Ostrzeżenie ważne od godz. 19.00 do 9.00

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Promowanie miejsc noclegowych w social mediach - jak zrobić to dobrze?

Materiał promocyjny

Dodano: 23.06.2020 11:03

Coraz więcej hoteli, pensjonatów oraz gospodarstw agroturystycznych promuje swoją działalność za pomocą social mediów, takich jak Facebook. Działając poprzez Facebooka czy Instagrama można osiągnąć naprawdę świetne efekty w krótkim czasie.

Jak promować stronę na Facebooku?

Aby dobrze wykorzystać potencjał, jaki oferują media społecznościowe, należy przeprowadzić sprytną akcję marketingową. Bez niej, świeżo założony fanpage bez ogromnej ilości polubień bardzo szybko zaginie wśród jemu podobnych stron. Skuteczne działanie na Facebooku może być bardzo proste. Dobrym pomysłem jest skorzystanie w tym zakresie z profesjonalnej pomocy. Agencja social media nie tylko skutecznie pokieruje kampanią reklamową, ale również pomoże nawiązać ciekawe współprace z infulencerami.

Influencer to osoba, która posiada pewien wpływ w mediach społecznych. Ze względu na to, że jego profil jest codziennie odwiedzany przez wiele osób, współpraca z influencerem może nie tylko wpłynąć pozytywnie na rozreklamowanie usług, ale także pomóc zbudować własną bazę polubień.

Kampanie płatne, czyli jak przyciągnąć uwagę na Facebooku?

Płatna reklama jest świetną formą inwestowania w marketing. Facebook umożliwia zarówno promowanie postów, jak i całego fanpage. Jednak płatne opcje reklamowe oferowane przez media społecznościowe nie są jedynym rozwiązaniem. Warto również stawiać na wysokiej jakości zawartość strony czy artykuły. Wskazane jest pobudzanie do interakcji - do komentowania, udostępnień czy lajkowania posta.

Kwestią absolutnie podstawową jest swego rodzaju wyczucie potrzeb i preferencji osób odwiedzających stronę - w zakresie formy i treści materiałów udostępnianych na Facebooku czy Instagramie. Dobra agencja social media, jak Keep Going Group dzięki szerokiemu doświadczeniu, z pewnością pomoże w przygotowaniu strategii oraz realizacji promocji, która zwiększy Twoją rozpoznawalność i sprzedaż.

Źródło: https://keep-going.pl/marketing/jak-promowac-strone-na-facebooku/

Społeczność siłą Instagrama i Facebooka

Chcąc przebić się pośród innych firm reklamujących swoje usługi w szeroko pojętych social media, warto poszukać tam różnego rodzaju grup tematycznych. Dzięki temu, możliwe jest kontaktowanie się z osobami zainteresowanymi danym rodzajem działalności. W takiej sytuacji umiejętnie poprowadzony marketing może zdziałać cuda!

Ciekawym pomysłem może okazać się między innymi informowanie na profilach społecznościowych o tym, co się dzieje w hotelu - między innymi dodając zdjęcia czy filmiki. Ukazanie dokładnie wnętrza, a także dzielenie się od środka działaniem hotelu, znacznie podnosi zaufanie.

Wyżej wskazane metody nie wyczerpują w pełni dostępnych możliwości, jakie oferują media społecznościowe. Oprócz nich, istnieją również inne formy promocji noclegów - takie jak portale rezerwacyjne czy własne strony internetowe hoteli, pensjonatów lub gospodarstw agroturystycznych. Chcąc skutecznie promować się w internecie, warto zasięgnąć pomocy sprawdzonej agencji social media - Keep Going Group!

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:noclegi,   social media,   marketing,   promocja

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

Copyright © 1999 - 2020 LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu.
programowanie: PERSABIO