Skocz do zawartości
LM.plWiadomościJak ubrać chłopca do szkoły?

Jak ubrać chłopca do szkoły?

Materiał promocyjny

Dodano:
Jak ubrać chłopca do szkoły?
Materiał promocyjny

Pozornie może się wydawać, że skompletowanie codziennej garderoby dla urwisa w wieku szkolnym jest zadaniem prostym. W praktyce jednak różnie z tym bywa. Ubierając dziecko do szkoły, trzeba bowiem wziąć pod uwagę nie tylko wygodę chłopca i jego oczekiwania, ale również coś, co moglibyśmy nazwać „szkolnym dress-code’em”. Jak w takim razie ubrać synka do szkoły, by on sam czuł się wygodnie, a nauczyciele nie przeżyli szoku? ? Na to pytanie odpowiadamy wspólnie z marką Lemon Explore.

Bluzy, koszulki i spodnie chłopięce od Lemon Explore – mundurki to przeszłość, ale mówią co nieco o szkolnym dress-codzie

Chociaż obecnie szkolne mundurki wydają się czymś z innej epoki, w rzeczywistości miała z nim styczność znaczna część społeczeństwa. W końcu w szkolnych mundurkach chodzili nie tylko nasi dziadkowie i babcie po II wojnie światowej. Szkolne fartuchy zwane chałatami towarzyszyły uczniom w latach 50., mundurki noszono w latach 70., a roczny epizod ze szkolnymi, inspirowanymi mundurkami kamizelkami zanotowali nawet gimnazjaliści w roku szkolnym 2007-08.

Obecnie mundurki to (w większości szkół) przeszłość, ale ich echa nadal pobrzmiewają w szkolnym dress-codzie. Chociaż to, w co może się ubrać uczeń, zależy w dużej mierze od regulaminu szkoły, generalnie od uczniowskiego stroju oczekuje się tego, co mundurek miał reprezentować:

  • czystość i estetykę,
  • umiarkowanie w kolorze i powściągliwość w ekspresyjnym uzewnętrznianiu swojego stylu, zwłaszcza gdy mógłby on budzić kontrowersje,
  • szacunek dla instytucji szkolnej i kadry nauczycielskiej.

To oczywiście nie oznacza, że uczeń musi chodzić w białej koszuli i swetrze z dekoltem w serek. Większość szkół bez najmniejszych problemów akceptuje strój, który moglibyśmy nazwać codziennym. Koszulki i bluzy chłopięce od Lemon Explore będą tu jak najbardziej dobrym wyborem.

Koszulki chłopięce producenta Lemon Explore – idealne do szkoły

Dziś uczniowie z reguły mogą też ubiorem wyrażać siebie – choć, rzecz jasna, w granicach rozsądku. Z tego powodu znakomitym rozwiązaniem mogą być koszulki chłopięce producenta Lemon Explore z nadrukami sportowymi. Większość nadruków jest akceptowana przez dyrekcję i nauczycieli, a wystrzegać należy się nadruków i haseł, które mogą zostać uznane za wulgarne, obraźliwe i prowokujące.

Ułożeni chłopcy i nastolatkowie, którzy nie szukają awantur i prowokacji, nie powinni mieć najmniejszego problemu ze skompletowaniem szkolnej garderoby. Należy jednak wystrzegać się bezrękawników i szortów, których nie należy nosić poza salą gimnastyczną.

Spodnie, koszulki i bluzy chłopięce Lemon Explore – wygoda i komfort

O czym należy pamiętać poza dress-code’em? O komforcie urwisa! Najlepiej, jeśli kupowane ubrania, takie jak bluzy, koszulki czy spodnie chłopięce od Lemon Explore, są wykonane z bawełny. Nie podrażnia ona skóry i przepuszcza powietrze, a co za tym idzie, doskonale nadaje się na kilkugodzinny pobyt w szkole. Oczywiście dopuszczalne są kilku-kilkunastoprocentowe domieszki syntetyków, takich jak poliester czy elastan.

Wysokiej jakości, modne koszulki, spodnie i bluzy codzienne dla chłopców znajdziesz w sklepie internetowym lemonexplore.com!

Potwierdzenie
Proszę zaznaczyć powyższe pole