Skocz do zawartości
LM.plWiadomościJump Planet – miejsce dla całej rodziny!

Jump Planet – miejsce dla całej rodziny!

Materiał promocyjny

Dodano:
Jump Planet – miejsce dla całej rodziny!
materiał promocyjny

Pod szyldem marki JUMP PLANET w Koninie 23 września, o godzinie 16.00 zostanie otwarty kompleks sportowo-rozrywkowy. Obok parku trampolin Jump Planet powstała siłownia Jump Planet Gym oraz interaktywny park rozrywki dla dzieci Jump Planet Kids.  

Jump Planet to miejsce dla całej rodziny!

Marka Jump Planet w tej chwili posiada, doskonale prosperujące parki trampolin w miastach takich jak: Głogów, Kalisz, Ksawerów, Mielec, Nowy Targ, Płock, Wałbrzych. A już 23 września oficjalne otwarcie parku trampolin w Koninie. Parki odwiedzają całe rodziny, rodzice chętnie w naszych parkach urządzają dla swoich pociech urodziny. Posiadamy 3 salki urodzinowe, w których możecie zorganizować dla swoich dzieci niezapomniane i pełne wrażeń urodziny. Prowadzimy też akcję, w-f nie musi być nudny, zachęcające młodzież do aktywnego spędzania czasu, na zajęciach fitness zaktywizujemy kobiety, a na akrobatykę zapraszamy młodszych i nieco starszych fanów tej formy aktywności. Z myślą o nieco młodszych stworzyliśmy interaktywną strefę JUMP KIDS. Gwarantujemy ciekawe i prozdrowotne możliwości spędzenia czasu wolnego całym rodzinom. Na gości parku czeka 36 trampolin rekreacyjnych i sportowych, tradycyjnych oraz skośnych, dzięki którym zapomnisz o ziemskim przyciąganiu. W strefie relaksu można odpocząć po szaleństwie skakania, uzupełnić płyny lub po prostu obserwować zabawę innych, racząc się przepyszną kawą, herbatą, napojami i bezpłatnie korzystać z Internetu. Rodzic może skorzystać z zajęć fitness czy oferty naszej siłowni, a my zaopiekujemy się w tym czasie jego dziećmi. Jak Wam się to podoba?

https://jumpplanet.pl/konin/
https://www.facebook.com/profile.php?id=100083338202445

Jump Planet GYM

Koncept marki Jump Planet w ciągu ostatnich kilku lat znacznie ewoluował. Według nowej filozofii marki – ruch powinien być dostępny dla wszystkich. Pomysł ten zaowocował rozwojem Jump Planet w kierunkach, które do tej pory były w dużej mierze zapomniane. Dlatego pod szyldem firmy Jump Planet Gym w Głogowie, Kaliszu i Wałbrzychu powstały niezwykłe kompleksy sportowo-rozrywkowe, a już 23 września do tego grona dołączy Konin.  Obok dotychczasowego parku trampolin powstały siłownie oraz interaktywne parki rozrywki dla dzieci. Jest to ukłon w stronę dwóch nowych grup klientów – dorosłych, którzy chcą ćwiczyć i być fit, oraz małych dzieci, dla których parki trampolin to jeszcze „zbyt poważna” rozrywka.

Siłownia Jump Planet Gym w Koninie jest wyposażona w nowoczesny sprzęt firmy Matrix co daje możliwość ćwiczeń w komfortowych warunkach na profesjonalnym sprzęcie z pomocą doświadczonych instruktorów.  Siłownia oraz interaktywny park dla dzieci wzajemnie się uzupełniają. Dorośli, którzy zdecydują się iść na trening, mają, gdzie zostawić swoje dzieci. Jednocześnie sami mają pewność, że ich pociechy spędzają czas aktywnie.

Oczywiście akceptujemy benefity – Multisport, Medicover, Fir Profit&Fit Sport.

http://jumpplanetgym.pl/konin/
https://www.facebook.com/Jump-Planet-Gym-Konin-103301569196610

W parku trampolin posiadacze Karty Dużej Rodziny korzystają z 30% zniżki.

Zapraszamy 23 września 2022 roku na godzinę 16 - oficjalne otwarcie komplesu Jump Planet, ul. Jana Pawła II 76 (obok Biedronki).

Przygotowaliśmy dla Was wiele atrakcji.

Nie może Ciebie tu zabraknąć!

Jump Planet – miejsce dla całej rodziny!
Jump Planet – miejsce dla całej rodziny!
Jump Planet – miejsce dla całej rodziny!
Jump Planet – miejsce dla całej rodziny!
Czytaj więcej na temat:sport, jumpplanet
Potwierdzenie
Proszę zaznaczyć powyższe pole