Skocz do zawartości
LM.plWiadomościPrzetransportowany z Chorwacji, utknął na konińskim SOR

Przetransportowany z Chorwacji, utknął na konińskim SOR

Dodano:
Przetransportowany z Chorwacji,  utknął na konińskim SOR

Siostra poważnie rannego w wypadku autokaru w Chorwacji mężczyzny, który dziś został przetransportowany do konińskiego szpitala, nie zostawia suchej nitki na placówce. – Jak może chory z tak poważnymi obrażeniami czekać na przyjęcie na oddział od 17:00 – napisała do naszej redakcji pani Izabela późnym wieczorem.

Mężczyzna z wielonarządowymi, rozległymi obrażeniami został przetransportowany dziś z chorwackiego szpitala. Trafił na koniński SOR. - Tam rozpoczęło się czekanie – relacjonuje pani Izabela. Dodaje, że brat bardzo się denerwował, był w kiepskim stanie.

W katastrofie stracił żonę, a sam doznał wielu obrażeń. W Chorwacji przeszedł kilka poważnych operacji. Mimo późnej pory, po 22:00, dodzwoniliśmy się do naczelnej pielęgniarki konińskiej lecznicy Marii Wróbel, która obiecała, że natychmiast sprawę wyjaśni. Jak nas chwilę później poinformowała, ranny mężczyzna trafił 40 minut wcześniej na ortopedię. Tłumaczyła kilkugodzinne oczekiwanie potrzebą wykonania wszystkich badań i konsultacji. - Poza tym lekarz ortopeda, który musiał obejrzeć rannego, przeprowadzał długo operacje. Zaraz jak odszedł od stołu operacyjnego, zajął się mężczyzną - dodała Maria Wróbel.

Czytaj więcej na temat:ranny w wypadku w chorwacji , szpital, konin
Potwierdzenie
Proszę zaznaczyć powyższe pole