Skocz do zawartości
LM.plWiadomościTa choroba nie musi być śmiertelna. Zbadaj się bezpłatnie i bez skierowania!

Ta choroba nie musi być śmiertelna. Zbadaj się bezpłatnie i bez skierowania!

Dodano: , Żródło: LM.pl
Ta choroba nie musi być śmiertelna. Zbadaj się bezpłatnie i bez skierowania!
Zdrowa aorta

28 marca w szpitalu przy ul. Traugutta 7 w Słupcy odbędzie się bezpłatne badanie USG aorty brzusznej dla mężczyzn w wieku 50 – 69 lat. Wcześniej należy się zapisać.

Z badania skorzystać mogą mężczyźni w wieku 50 – 69 lat mieszkający w województwie wielkopolskim. Nie trzeba za nie płacić, wizyta finansowana jest bowiem z funduszy europejskich.

Badanie jest bezbolesne i całkowicie bezpieczne. Nie jest wymagane skierowanie od lekarza rodzinnego, ale trzeba się wcześniej zapisać. Można to zrobić pod nr telefonu: 503 075 095 lub mailowo: zdrowaaorta@arterieart.com (należy podać imię, nazwisko, pesel, numer telefonu kontaktowego oraz miasto, w którym ma być wykonane badanie).

Badanie odbędzie się 28 marca w szpitalu przy ul. Traugutta 7 w Słupcy.

Badanie USG aorty brzusznej wykonano dotychczas u 8180 pacjentów. Dzięki programowi ponad 170 pacjentów z tętniakiem aorty brzusznej (potencjalnie śmiertelną chorobą, jeśli nie zostanie wykryta w odpowiednim czasie) zostało objętych programem Zdrowa Aorta. Ponadto, dzięki inicjatywie twórcy projektu prof. Grzegorza Oszkinisa, otrzymali oni również bezpłatną opiekę po zakończeniu udziału w programie w postaci bezpłatnych badań kontrolnych, których prowadzenie planowane jest przez trzy lata.

Czytaj więcej na temat:Słupca, szpital, badanie, zdrowa aorta
Potwierdzenie
Proszę zaznaczyć powyższe pole