Skocz do zawartości
LM.plWiadomościTwoje serce, moja dłoń. Akcja dla Szymonka

Twoje serce, moja dłoń. Akcja dla Szymonka

Dodano: , Żródło: LM.pl
Twoje serce, moja dłoń. Akcja dla Szymonka
akcja charytatywna

Słodkości, malowanie buziek, sesja fotograficzna, a także pokazy, tańce i licytacje. Nie zabraknie doskonałej muzyki, a gwiazdą wieczoru będzie Andrzej Rybiński. Wszystko to, by pomóc w zbiórce pieniędzy na leczenie 6-letniego Szymona Mizerskiego.

Chłopiec urodził się bez kości promieniowych w obu rączkach, a w prawej bez kciuka. Szymek ma problemy z ubieraniem się, jedzeniem, zabawą oraz chwytaniem większych i cięższych przedmiotów. Pomóc 6-latkowi może operacja w Paley European Institute w Warszawie. Potrzeba na to 520 tys. zł, a brakuje jeszcze 210 tys. zł (link do zbiórki TUTAJ).

W akcję pomocy włączyło się mnóstwo osób. Akcja charytatywna na rzecz Szymonka odbędzie się 19 lutego od godz. 15:00 do 21:00 w Młodzieżowym Domu Kultury. Staną tam stoiska KGW Bielawy, Rudzica i Barce, a także KamilLove, DKMS, malowania buziek i tworzenia origami. Będzie można skorzystać z sesji fotograficznej, porad dotyczących zdrowego kręgosłupa oraz treningu funkcjonalnego. Nie zabraknie pokazu Copacabany oraz tańca na „Pump It Up”. Na scenie natomiast zaprezentują się: Konin Gospel Choir, dzieci z Przedszkola 32, Sylwia Michalak, Top Dance MDK Konin, zespół Piąty Wymiar oraz gwiazda wieczoru – Andrzej Rybiński. W trakcie koncertu prowadzone będą licytacje gadżetów, które ufundowały lokalne firmy.

- Będzie to dla mnie zaszczyt móc Państwa gościć w trakcie akcji dla Szymusia. Jeśli z jakichś względów nie mogą Państwo pojawić się na koncercie, bardzo proszę o wsparcie zbiórki dla Szymka online. Mamy coraz mniej czasu, bardzo liczę na Państwa pomoc. W razie dodatkowych pytań jestem do dyspozycji pod numerem telefonu 663806777 – informuje Agata Stałowska, mama chłopca.

Nasz portal objął akcję swoim patronatem.

Twoje serce, moja dłoń. Akcja dla Szymonka
Potwierdzenie
Proszę zaznaczyć powyższe pole