Skocz do zawartości
LM.plImprezyDni Otwarte Funduszy Europejskich: film, który rozmerda każdego

Dni Otwarte Funduszy Europejskich: film, który rozmerda każdego

Dodano:
Dni Otwarte Funduszy Europejskich: film, który rozmerda każdego

Gdzie: Kino Oskard

Kiedy: 8 października, g. 14.00

bilet: 8 zł

Kino Oskard po raz kolejny włącza się w ogólnopolską akcję Dni Otwarte Funduszy Europejskich.

8 października o 14.00 zaprasza na film „Pies w rozmiarze XXL”.

Marmaduke to pies kanapowy, który wyrósł na dużego zwierza, daleko wykraczając poza rozmiary standardowej kanapy. Z jednej strony uwielbia zabawę i kłopoty, ale w głębi serca czuje się odpowiedzialny za swoich opiekunów, których kocha najmocniej na świecie.

Pewnego dnia seria jego wygłupów w postaci filmu video trafia do Internetu i w błyskawicznym tempie czyni go sławnym. Wielkim psem o jeszcze większym sercu zaczyna interesować się światowej sławy treser, który stawia sobie za punkt honoru nauczenie czworonoga akrobatycznych sztuczek i żelaznej dyscypliny. Życiem Marmaduke’a i jego ludzkiej rodziny zawładnie świat pokazów psów rasowych oraz cała masa zadzierających do góry swoje mokre nosy psich ślicznotek i szczerzących się groźnie rywali. Czy wyszczekany bohater uwierzy w siebie i zdobędzie tytuł najlepszego pupila świata?

DOFE to setki wydarzeń i tysiące odwiedzających, którzy mogą skorzystać z szerokiej gamy propozycji spędzenia wolnego czasu w całym kraju. A wszystko dzięki beneficjentom, którzy otwierają drzwi swoich projektów, oferują zniżki, darmowe wejścia lub po prostu prezentują pomysły zrealizowane dzięki środkom unijnym.

Bilety 8 zł w kasie Oskardu lub tutaj

Dni Otwarte Funduszy Europejskich: film, który rozmerda każdego
Potwierdzenie
Proszę zaznaczyć powyższe pole