Skocz do zawartości
LM.plImprezy"Siła i wrażliwość / Konin postapokaliptyczny" - zaproszenie na wernisaż fotografii

"Siła i wrażliwość / Konin postapokaliptyczny" - zaproszenie na wernisaż fotografii

Dodano:
"Siła i wrażliwość / Konin postapokaliptyczny" - zaproszenie na wernisaż fotografii

Gdzie: CKiS DK Oskard

Kiedy: 30 września, g. 18.00

wstęp wolny

W 2021 roku odbył się po raz pierwszy Koniński Festiwal Fotograficzny FOCUS NAD WARTĄ, którego pomysłodawczynią jest koordynatorka Konińskiego Klubu Fotograficznego Fajnych Fotografów Renata Rudowicz.

W tym roku odbyła się jego druga edycja o charakterze ogólnopolskim, podczas której zorganizowano dla uczestników aż dwa fotospacery w przestrzeni miasta: SIŁA I WRAŻLIWOŚĆ – prowadzony przez konińską fotografkę i członkinię KKF FF Annę Małkowicz oraz KONIN POSTAPOKALIPTYCZNY – prowadzony przez fotografów Tomasza Kulasa i Arkadiusza Uriasza z Warszawy z grupy FOTOSPACERY.PL

Fotospacery odbyły się w przestrzeniach Chematu sp. z o. o., PWiK-u sp. z o. o. i Hydrostalu sp. z o. o. oraz w przestrzeniach po starym FUGO, gdzie fotografowie z całej Polski chwytali kadry w specjalnie zainscenizowanych przestrzeniach. Na zdjęciach pojawiały się także ucharakteryzowane modelki, w strojach odpowiadających klimatowi danego spaceru.

Efekty twórczej pracy uczestników fotospacerów zaprezentujemy podczas wernisażu 30 września o godzinie 18.00 w CKiS DK Oskard. Wystawę będzie można oglądać do 16 października.

Składa się ona z blisko 80 wielkoformatowych wydruków na papierze i PCV. Fotografie będzie można oglądać w foyer oraz sali multifunkcyjnej CKiS-DK Oskard.

Na wystawie zaprezentowane zostaną fotografie: Beaty Zajkowskiej, Renaty Rudowicz, Sylwii Witasik, Olgi Marcinkowskiej, Anny Małkowicz, Błażeja Rudowicza, Piotra Tylmana, Szymona Maciejewskiego, Tomasza Gniewkowskiego, Błażeja Zalesińskiego – członków Konińskiego Klubu Fotograficznego Fajnych Fotografów oraz Magdaleny Gabrych, Doroty Ostrej, Jacka Ostrowskiego, Marka Burskiego, Grzegorza Adamka, Małgorzaty i Marka Lewandowskich, Magdaleny Malczak.

Potwierdzenie
Proszę zaznaczyć powyższe pole