Skocz do zawartości
LM.plImprezyUwielbiany André Rieu w Dublinie. Dobry koncert na Nowy Rok! - kinowa retransmisja

Uwielbiany André Rieu w Dublinie. Dobry koncert na Nowy Rok! - kinowa retransmisja

Dodano:
Uwielbiany André Rieu w Dublinie. Dobry koncert na Nowy Rok! - kinowa retransmisja

Gdzie: Kino Oskard

Kiedy: 28 stycznia | 12 lutego 2023 r., g. 16.00

bilet: 30 zł

 

Ubóstwiany przez miłośników muzyki i widzów kinowych całego świata maestro zaprasza nas tym razem do Dublina.

Zabierzmy więc do tej przepełnionej zielenią stolicy Irlandii swoich bliskich i przyjaciół – za pośrednictwem kinowej retransmisji!

Wszyscy doskonale pamiętamy wspaniały letni koncert z Maastricht „Niech znów nastaną szczęśliwe dni!”. Już podczas niego André Rieu zapowiadał nam kinową podróż do Dublina. Dziś mówi jeszcze to: „Nowy Rok i karnawał to specjalny czas. Wraz z rodziną i przyjaciółmi z nadzieją patrzymy na nadchodzący rok. Mam nadzieję, że nasz dubliński koncert tylko utrzyma Was, kochani widzowie kinowi, w optymistycznym nastroju.

Zacznijmy rok 2023 pięknym walczykiem lub dwoma! Moja wspaniała Orkiestra Johanna Straussa i ja nie możemy się już doczekać, żeby »zobaczyć« się z Wami w kinach”.
André Rieu i powołana przez niego do życia Orkiestra Johanna Straussa występują na całym świecie od ponad 35 lat. Ich koncerty, przepełnione piękną muzyką, to niezwykłe i barwne widowiska. Rocznie ogląda je na żywo ponad pół miliona melomanów. Dodatkowe kilkaset tysięcy cieszy się nimi za pośrednictwem kinowych retransmisji.

Zacznijmy więc wspólnie 2023 rok z André i jego orkiestrą przy dźwiękach walczyków, marszy, słynnych operowych i operetkowych arii oraz największych przebojów muzyki popularnej.

Do zobaczenia przed wielkim ekranem!

Czas: ok. 150’
Napisy: polskie
Prowadzenie koncertu: Charlotte Hawkins

W materiale video zaproszenie maestra na koncert.

bilet: 30 zł do kupienia w kasie CKiS - DK Oskard oraz online https://www.ckis.konin.pl/andre-rieu-w-dublinie-dobry-koncert-na-nowy-rok/

Przeczytaj również:Kolędowe Jasełka
Czytaj więcej na temat:koncert, André Rieu, ckis
Potwierdzenie
Proszę zaznaczyć powyższe pole