Skocz do zawartości
LM.plWiadomościZajęcia antyprzemocowe i antydyskryminacyjne dla młodzieży

Zajęcia antyprzemocowe i antydyskryminacyjne dla młodzieży

Dodano: , Żródło: LM.pl
Zajęcia antyprzemocowe i antydyskryminacyjne dla młodzieży
restart lab

O wzmacnianiu szacunku oraz pogłębianiu wrażliwości będą mówić prowadzący warsztat antyprzemocowy i antydyskryminacyjny, który odbędzie się w siedzibie Restart Lab w Koninie.

Spotkanie wpisujące się w „16 dni akcji przeciw przemocy ze względu na płeć” zaplanowano na 29 listopada w godzinach od 17:00 do 20:00. Zajęcia dotyczyć będą przede wszystkim wzmacniania szacunku do siebie i innych, a także pogłębiania wrażliwości o rzeczy niezauważane na co dzień. Warsztat poprowadzą: Sylwia Frankowska, działaczka społeczna, zajmująca się tematyką dyskryminacji i nierówności ze względu na płeć oraz Damian Kruczkowski, uczestnik Szkoły Trenerów Antyprzemocowych Sztama.

W spotkaniu może wziąć udział młodzież od 15. roku życia. Osoby niepełnoletnie muszą mieć jednak pisemną zgodę rodziców (wzory zgód dostępne są w Restart Lab lub pod adresem: instytut.zielonej.przyszlosci@gmail.com).

Projekt "SZTAMA w edukacji na rzecz zmiany” realizowany jest z dotacji programu Aktywni Obywatele – Fundusz Krajowy, finansowanego z Funduszy EOG. Liderka i inicjatorka projektu: Fundacja HerStory.

Zajęcia antyprzemocowe i antydyskryminacyjne dla młodzieży
Potwierdzenie
Proszę zaznaczyć powyższe pole