Skocz do zawartości
LM.plOferty pracyElektryk utrzymania ruchu

Oferta pracy

Firma WIPASZ S. A.  - największy polski producent pasz dla drobiu, trzody i bydła oraz lider w produkcji świeżego mięsa z kurczaka w związku z rozbudową wytwórni pasz w Kole poszukuje kandydatów na stanowisko

ELEKTRYK UTRZYMANIA RUCHU

Zadania:

 • Przeglądy i konserwacja instalacji elektrycznych maszyn i budynków
 • Wykonywanie połączeń aparatury elektrycznej w rozdzielnicach i przy maszynach
 • Usuwanie usterek maszyn i urządzeń elektrycznych

Od kandydatów oczekujemy:

 • Wykształcenia zawodowego/średniego elektrycznego
 • Doświadczenia na stanowisku elektromontera
 • Umiejętności czytania schematów elektrycznych
 • Umiejętności pracy pod presją czasu
 • Uprawnienia SEP minimum E do 1kV
 • Wiedza z zakresu automatyki przemysłowej będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

 • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
 • Atrakcyjne wynagrodzenie
 • Przyjazną atmosferę w pracy
 • Możliwość poszerzenia kompetencji poprzez udział w szkoleniach
 • Pracę w firmie o wysokich standardach pracy

Zainteresowanych prosimy o przesłanie CV na adres:
Wipasz S.A.
ul. Składowa 21
62-600 Koło
z dopiskiem Elektryk UR
lub na adres: lukasz.sztrauch@wipasz.pl
w temacie wiadomości prosimy o wpisanie Elektryk UR

Prosimy o umieszczenie w CV klauzuli zgody na przetwarzanie przez nas danych osobowych w procesie rekrutacji:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych przez Wipasz Spółka Akcyjna z siedzibą w miejscowości Wadąg 9, 10-373 Olsztyn, w celu realizacji procesu rekrutacji.”

Jeżeli chcesz, abyśmy rozpatrywali Twoją kandydaturę także w przyszłych rekrutacjach, prosimy o wyrażenie zgody w tym zakresie o poniższej treści:
„Wyrażam również zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych przez Wipasz Spółka Akcyjna z siedzibą w miejscowości Wadąg 9, 10-373 Olsztyn, w celu realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych.”

Informujemy, że:
1) administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Wipasz Spółka Akcyjna z siedzibą w miejscowości Wadąg 9, 10-373 Olsztyn. Z administratorem można się skontaktować drogą elektroniczną na adres e-mail: rodo@wipasz.pl lub pisemnie na adres siedziby administratora.
2) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu realizacji obecnego procesu rekrutacji oraz w przypadku wyrażenia przez Panią/Pana wyraźnej zgody - w celu realizacji przyszłych procesów rekrutacji.
3) przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści danych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu, zażądania zaprzestania przetwarzania i przenoszenia danych, jak również prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego, tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych
4) podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne
5) dane udostępnione przez Panią/Pana nie będą podlegały udostępnieniu podmiotom trzecim. Odbiorcami danych będą tylko instytucje upoważnione z mocy prawa.
6) dane udostępnione przez Panią/Pana nie będą podlegały profilowaniu.
7) administrator danych nie ma zamiaru przekazywać danych osobowych do państwa trzeciego lub organizacji międzynarodowej.
8) Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane do czasu zakończenia rekrutacji lub w przypadku wyrażenia przez Panią/Pana wyraźnej zgody - przez okres 12 miesięcy na potrzeby kolejnych procesów rekrutacji.

Potwierdzenie
Proszę zaznaczyć powyższe pole