Skocz do zawartości
LM.plOferty pracyElektryk / Pomocnik elektryka

Oferta pracy

EK – GROUP GMBH, z siedzibą Friedrich-Engels-Ring 18
15562 Rüdersdorf bei Berlin, poszukuje kandydatów na stanowisko:

Elektryk / Pomocnik elektryka
Praca na terenie Niemiec

Zadania na stanowisku:

  • wykonywanie instalacji elektrycznych i teletechnicznych w budynkach mieszkalnych oraz przemysłowych

Od kandydatów oczekujemy:

  • doświadczenia w zawodzie elektryka
  • wykształcenia kierunkowego
  • mile widziane ważne uprawnienia SEP
  • dodatkowym atutem będzie znajomość języka niemieckiego
  • prawo jazdy kat. B

Osobom, które dołączą do naszego zespołu oferujemy:

  • stabilną perspektywę zatrudnienia i rozwój w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
  • długotrwałe zatrudnienie na umowę o pracę
  • atrakcyjne i terminowe wynagrodzenie
  • zapewniamy zakwaterowanie
  • zapewniamy przejazdy do miejsca zakwaterowania i pracy
  • zapewniamy stosowne narzędzia pracy oraz odzież roboczą

CV prosimy wysyłać na adres: m.gawron@ekgroup.pl lub a.operacz@ekgroup.pl albo dzwonić pod numer tel.: +48 601 523 877
(Mikołaj Gawron)

Prosimy o dodanie klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych zawartych w aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). Jednocześnie oświadczam, iż zapoznałem się informacjami administratora o przetwarzaniu danych oraz z prawami jakie przysługują mi na mocy powyższego Rozporządzenia.”

Potwierdzenie
Proszę zaznaczyć powyższe pole