Skocz do zawartości

Prześlij nam swoje filmy, zdjęcia czy tekst. Bądź częścią naszego zespołu. Kliknij tutaj!

LM.plOferty pracyMobilny pracownik serwisu na terenie UE

Oferta pracy

Mute. to dynamiczna firma z branży meblarskiej, producent rozwiązań akustycznych do nowoczesnych biur, hoteli i restauracji. Nasze produkty charakteryzuje niepowtarzalny design oraz najlepsze właściwości techniczne. Aktualnie poszukujemy pracownika na stanowisko:

Mobilny pracownik serwisu na terenie UE

Zakres obowiązków:

  • montaż budek akustycznych u klienta
  • serwis gwarancyjny i pogwarancyjny wyrobów
  • wykonywanie bieżących napraw
  • rozwiązywanie bieżących problemów serwisowych
  • doradztwo techniczne na potrzeby klientów

Nasze wymagania:

  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku pracy
  • gotowość do wyjazdów służbowych za granicę
  • mile widziana komunikatywna znajomość jednego z języków: angielskiego, niemieckiego lub francuskiego

Co oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • 3-miesięczne przyuczenie do wykonywanej pracy na terenie fabryki
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • benefity takie jak prywatna opieka medyczna i ubezpieczenie na życie
  • fundusz Świadczeń Socjalnych
  • możliwość pracy w rozwijającej się, nowoczesnej firmie i realny wpływ na swoje stanowisko pracy

Potwierdzenie
Proszę zaznaczyć powyższe pole