Skocz do zawartości

Prześlij nam swoje filmy, zdjęcia czy tekst. Bądź częścią naszego zespołu. Kliknij tutaj!

LM.plOferty pracySpecjalista ds. zakupów

Oferta pracy

Mute. to dynamiczna firma z branży meblarskiej, producent rozwiązań akustycznych do nowoczesnych biur, hoteli i restauracji. Nasze produkty charakteryzuje niepowtarzalny design oraz najlepsze właściwości techniczne. Aktualnie poszukujemy pracownika na stanowisko:

Specjalista ds. zakupów

Zakres obowiązków:

  • bezpośrednie składanie zamówień na surowce u dostawców,
  • uczestnictwo w negocjowaniu cen surowców,
  • koordynowanie procesu od zamówienia do dostarczenia surowców,
  • uczestnictwo w pozyskiwaniu nowych dostawców,
  • dbałość o odpowiednią rotację towarów poprzez utrzymanie właściwego poziomu zapasów na magazynie,
  • realizacja wskaźników na oczekiwanym poziomie.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe,
  • doświadczenie w pracy w Dziale Zakupów lub Zaopatrzenia w firmie produkcyjnej,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym,
  • znajomość pakietu MS Office,
  • umiejętność pracy w zespole.

To oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • benefity, takie jak: prywatna opieka medyczna i ubezpieczenie na życie
  • Fundusz Świadczeń Socjalnych,
  • możliwość pracy w rozwijającej się, nowoczesnej firmie i realny wpływ na swoje stanowisko pracy.

Potwierdzenie
Proszę zaznaczyć powyższe pole