Skocz do zawartości

Prześlij nam swoje filmy, zdjęcia czy tekst. Bądź częścią naszego zespołu. Kliknij tutaj!

LM.plOferty pracyAsystent/ka ds. administracyjno - biurowych

Oferta pracy

Międzynarodowa firma będąca wiodącym producentem traków taśmowych, brzeszczotów oraz innych urządzeń do obróbki drewna poszukuje osoby na stanowisko:

Asystent/ka ds. administracyjno - biurowych
MIEJSCE PRACY: Koło

Zadania:

  • obsługa centrali telefonicznej - odbieranie telefonów i kierowanie rozmów do właściwego działu,
  • przyjmowanie gości i klientów oraz kierowanie do właściwej osoby,
  • organizowanie spotkań - rezerwacja sal konferencyjnych, przygotowywanie kawy i herbaty,
  • prowadzenie kancelarii korespondencyjnej i obsługi pocztowej,
  • zamawianie i wydawanie materiałów biurowych,
  • aktualizacja tablic informacyjnych,
  • współpraca przy organizacji imprez firmowych.

Wymagania:

  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego - warunek konieczny,
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office,
  • wysoka kultura osobista,
  • doskonała organizacja pracy, dokładność, umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy:

  • zatrudnienie w ramach umowy o pracę,
  • bogaty pakiet benefitów (karty przedpłacone z okazji świąt, paczki świąteczne dla pracowników i ich dzieci, prywatna opieka medyczna, dofinansowanie posiłków, MultiSport, preferencyjne pożyczki, dofinansowanie wypoczynku dzieci, piknik rodzinny, nagrody jubileuszowe),
  • 3,5% wartości wynagrodzenia w ramach Pracowniczego Programu Emerytalnego,
  • możliwość rozwoju zawodowego (m.in. program dofinansowania studiów, szkolenia i warsztaty),
  • przyjazną atmosferę pracy.

Dokumenty aplikacyjne prosimy przesłać za pomocą przycisku „aplikuj”.

Dziękujemy za nadesłane aplikacje. Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami i tym osobom udzielimy informacji zwrotnej.

Prosimy o przesłanie CV wraz z poniższą klauzulą:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji obecnego procesu rekrutacyjnego zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

W każdym czasie może Pan/ Pani  cofnąć zgodę, kontaktując się z nami pod adresem: dane_osobowe@woodmizer.pl

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest firma Wood-Mizer Industries Sp. z o.o. z siedzibą w Kole (62-600), ul. Nagórna 114 (zwana dalej jako „Administrator”); wpisana do rejestru przedsiębiorców  prowadzonego przez Sąd Rejonowy Poznań – Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu  IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru  Sądowego  pod numerem KRS  0000031050.

Potwierdzenie
Proszę zaznaczyć powyższe pole