Skocz do zawartości
LM.plSport5:0 w Raszynie. Rezerwy Medyka wzorowo rozpoczęły sezon

5:0 w Raszynie. Rezerwy Medyka wzorowo rozpoczęły sezon

Dodano:
5:0 w Raszynie. Rezerwy Medyka wzorowo rozpoczęły sezon
II liga

Historia zatoczyła koło. W ubiegłym sezonie Medyk II na pierwsze wyjazdowe zwycięstwo musiał czekać aż do spotkania z KS Raszyn. Tym razem zawodniczki z Mazowsza na drodze młodzieży z Konina stanęły już w pierwszej kolejce.

Gospodarze to ekipa, która gra nudny i trudny w odbiorze futbol. Nie może więc dziwić, że Medyczkom długo zajęło przebijanie się przez szeregi obronne KS-u. Udało się to na początku drugiej połowy Paulinie Włodarek, a potem mówiąc kolokwialnie „poszło”. Dwa gole zdobyła Białorusinka Hanna Skryhanawa, debiut zaliczyła pozyskana z SWD Wodzisław Śląski Ukrainka Sofia Lutsan. Do siatki trafiły także Nina Budzińska i Monika Poniedziałek. Tym samym koninianki po raz kolejny poradziły sobie z ekipą z Raszyna.

W najbliższą niedzielę na Podwalu Medyk II podejmie kolejną drużynę z województwa mazowieckiego, Loczki Wyszków.

KS Raszyn – Medyk POLOmarket II Konin 0:5 (47' Paulina Włodarek, 58' Nina Budzińska, 64', 67' Hanna Skryhanawa, 75' Monika Poniedziałek)

Viktoria Ćwik – Gabriela Mikucka, Marta Wrona, Julia Ustarbowska, Maja Majchrzak, Monika Poniedziałek, Sofiia Lutsan, Hanna Skryhanava, Julia Konieczna (80' Estera Malesza), Paulina Włodarek (80' Paulina Kubiak), Nina Budzińska

Foto Medyk

Czytaj więcej na temat:II liga, Medyk Konin
Potwierdzenie
Proszę zaznaczyć powyższe pole