Skocz do zawartości
LM.plSport5 powodów, dla których warto wybrać prezenty motoryzacyjne

5 powodów, dla których warto wybrać prezenty motoryzacyjne

Materiał promocyjny

Dodano:
5 powodów, dla których warto wybrać prezenty motoryzacyjne
materiał promocyjny

Ferrari, Lamborghini, Maserati, Audi – oprócz nich można znaleźć jeszcze kilka innych marek, o których śmiało można stwierdzić, że są legendami światowej motoryzacji. Wielu miłośników marzy o tym, żeby zasiąść za kierownicą jednej z nich. Jednak nie musi to pozostać w sferze marzeń, wystarczy, że skorzystasz z oferty autoprezent.pl. Zaraz dowiesz się, dlaczego warto.

Poprowadź legendy motoryzacji

Pierwszym powodem do tego, żeby wybrać prezenty motoryzacyjne, jest możliwość pokierowania wyjątkowym autem. Przejazd Audi R8, wybranym modelem Ferrari czy Nissanem GTR to marzenie, które lada moment może się spełnić. Do Twojej dyspozycji jest kilkadziesiąt wybranych pojazdów, które charakteryzują się sportowym charakterem, wielką mocą silnika oraz doskonałymi właściwościami jezdnymi. Wystarczy tylko, że wybierzesz model, który Ci najbardziej odpowiada i otrzymasz możliwość poprowadzenia go na wybranym torze. A jeśli podoba Ci się kilka aut, to możesz zdecydować się na pojedynek samochodów, podczas którego porównasz wybrane modele. 

Poczuj wyjątkową adrenalinę

Wielka moc łączy się z ogromną adrenaliną, którą możesz poczuć. Przejażdżka Lamborghini Huracan, który jest wyposażony w silnik V10 o pojemności 5,2 litra. Ponadto, do Twojej dyspozycji jest też Ferrari F12berlinetta, który jest napędzany jednostką napędową o pojemności 6,3 litra. Przyspieszenie tego modelu określa się na poziomie 3,14 sekundy od zera do setki. Wielka moc sprawi, że każde wyjście z zakrętu oraz próba przyspieszenia wywoła ogromne emocje. To doskonałe rozwiązanie, jeśli szukasz źródła adrenaliny.   

Sprawdź swoje umiejętności na torze wyścigowym

Jazda po torze to także dobra okazja do tego, żeby przekonać się o tym, czy aż tak dobrze prowadzisz. Trudno znaleźć bezpieczniejszą lokalizację do szlifowania swoich umiejętności niż obiekt wyścigowy. To na zamkniętym torze, bez innych uczestników ruchu będziesz mógł poprawić np. pokonywanie zakrętów czy panowanie nad autem. A wszystko to pod okiem wykwalifikowanego instruktora, który przekaże Ci wskazówki dotyczące jazdy. Prowadzenie supersamochodu to może być nie tylko okazja do poczucia adrenaliny, lecz także szansa na zdobycie nowych umiejętności.

Odpręż się w komfortowych warunkach

Co ważne, na torze nie będziesz pozostawiony sam sobie. Nad przebiegiem jazdy będzie czuwał doświadczony i wykwalifikowany instruktor, który postara się przekazać Ci cenne wskazówki. Warto go słuchać, ponieważ dzięki temu będziesz czerpał maksymalną radość z każdego przejazdu. Instruktor zadba o to, żebyś dobrze się bawił na torze w komfortowych warunkach.

Doskonała zabawa jest blisko Ciebie

Bardzo dużą zaletą, którą warto podkreślić, jest duży wybór lokalizacji. Do Twojej dyspozycji jest kilkanaście różnych torów, które różnią się od siebie geometrią i długością. Dlatego też możesz wybrać lokalizację, która będzie Ci najbardziej odpowiadać. Ponadto tory są rozsiane po całym kraju, więc nie będziesz mieć problemu z tym, żeby wybrać obiekt blisko Twojego domu.

5 powodów, dla których warto wybrać prezenty motoryzacyjne
5 powodów, dla których warto wybrać prezenty motoryzacyjne
5 powodów, dla których warto wybrać prezenty motoryzacyjne
5 powodów, dla których warto wybrać prezenty motoryzacyjne
Potwierdzenie
Proszę zaznaczyć powyższe pole