LM.plSportChudy zapewniła punkt z faworytem. Gol w końcówce

Chudy zapewniła punkt z faworytem. Gol w końcówce

II liga

W niedzielne popołudnie rezerwy Medyka mierzyły się z wiceliderem z Górzna, który w tym sezonie występuje pod nową nazwą, Nowy Świt.

Przez dłuższy czas utrzymywał się bezbramkowy remis. Dopiero w 62. minucie wynik otworzyła Maja Kozłowska i goście prowadzili 1:0. Medyczki nie zamierzały tego meczu jednak przegrać i w końcu udało im się doprowadzić do wyrównania. W 89. minucie gola na wagę punktu zdobyła Julia Chudy.

W tabeli rezerwy Medyka są siódmym miejscu.

Medyk POLOmarket II Konin – Nowy Świt Górzno 1:1 (88' Julia Chudy – 62' Maja Kozłowska)

Medyk II: Julia Woźniak – Gabriela Mikucka, Monika Poniedziałek, Natasza Krupa, Marta Wrona (46' Maja Majchrzak), Liwia Lizik, Nikoletta Pitsiou (72' Julia Ustarbowska), Nina Budzińska, Julia Chudy (89' Sofia Lutsan), Patrycja Sikora, Hanna Skryhanawa (63' Paulia Włodarek)