LM.plSportDemolka w Grodzisku Wlkp. Rezerwy Medyka sobie postrzelały

Demolka w Grodzisku Wlkp. Rezerwy Medyka sobie postrzelały

II liga

Powiedzmy sobie szczerze, wyjazdowe mecze to nie jest ulubiony sport Medyka II. Tym razem jednak to gospodarze byli bez szans.

Rozbiórkę defensywy gości już w 18. minucie rozpoczęła Julia Ustarbowska, a ledwie dwie minuty później na 2:0 dla Medyczek trafiła Sashana Campbell. Była to jej pierwsza oficjalna bramka dla konińskiej drużyny. Po przerwie znów jako pierwsza gola zdobyła Julia Ustarbowska, zaraz po niej z bramki cieszyła się Natasza Krupa. W 72.minucie  GSS zmniejszył straty, ale Gabriela Mikucka natychmiastowo wybiła mu z głowy marzenia o dobrym wyniku. Gospodarzy w końcówce dobiła Kinga Połatyńska.

Teraz przed rezerwami Medyka ostatni wyjazd i potem już mecz zamykający sezon u siebie.

GSS Grodzisk Wielkopolski – Medyk POLOmarket II Konin 1:6 (72' Zofia Ruta – 18', 48' Julia Ustarbowska, 20' Sashana Campbell, 52' Natasza Krupa, 74' Gabriela Mikucka, 85' Kinga Połatyńska)

Medyk II: Jagoda Sapor – Sandra Sałata, Klaudia Urna, Martyna Piechowska, Julia Ustarbowska, Kinga Połatyńska, Gabriela Mikucka, Natasza Krupa, Sashana Campbell (46' Hanna Skryhanva), Karina Kurzawa