Skocz do zawartości
LM.plSportDrabiny Alve - bezpieczeństwo i pewność

Drabiny Alve - bezpieczeństwo i pewność

Materiał promocyjny

Dodano:
Drabiny Alve - bezpieczeństwo i pewność
materiał promocyjny

Prace wykonywane na drabinie zaliczane są do czynności szczególnie niebezpiecznych, dlatego tak istotny jest dobry sprzęt, konstrukcja i znajomość zasad użytkowania. Od dłuższego czasu poszukujesz solidnej, ale jednocześnie sprawdzonej drabiny, która będzie Ci służyć przez lata? Ochrona i niezawodność są dla Ciebie wyjątkowo ważne? Zobacz, gdzie znajdziesz drabiny najwyższej jakości!

Sięgaj po to, co sprawdzone

Marka ALVE to sprawdzony producent z wieloletnim doświadczeniem, dla którego liczy się przede wszystkim bezpieczeństwo. Firma specjalizuje się w produkowaniu drabin aluminiowych, które są zdecydowanie lżejsze i trwalsze od drabin drewnianych czy stalowych. Producent kieruje się przede wszystkim dobrem Konsumenta, dlatego dostarcza sprzęt, jedynie najwyższej jakości. Wszystkie dostępne produkty spełniają normę PN-EN 131 i posiadają certyfikat TÜV.

Dobieraj indywidualnie

Bogata oferta drabin oraz części zamiennych ALVE, sprawia, że szybko i sprawnie znajdziemy model dostosowany do własnych preferencji. W zależności od zastosowania i zakresu wykonywanej pracy możemy wyróżnić kilka rodzajów drabin:

  • Wolnostojące – są to drabiny uniwersalne, używane podczas różnego typu prac wykończeniowych;
  • Przystawne – drabiny o najprostszej konstrukcji, które wymagają dobrego oparcia o solidną pionową powierzchnię. Zwykle są jednoczęściowe, dlatego niezbyt wysokie, zalecane do krótkotrwałych prac stacjonarnych.
  • Przegubowe – dają wiele możliwości użytkowania i konfiguracji. Służą do prac na niewielkich wysokościach (do 6 m), są lekkie i bezproblemowe w transporcie.
  • Wielofunkcyjne – szczególny rodzaj drabin, których konstrukcja składa się z 3 osobnych elementów. Dzięki temu można je wykorzystywać w różnych konfiguracjach – jako prostą drabinę przystawną, dwuelementową rozsuwaną lub wolnostojącą z wysuwanym elementem. Drabiny te najlepiej nadają się do prac na wysokościach.

Regularnie kontroluj stan drabiny

Chociaż drabiny aluminiowe są naprawdę trwałe, to mimo wszystko, co jakiś czas wymagają przeglądu. Nic nie jest niezniszczalne, a niektóre elementy są bardziej narażone na eksploatację i zniszczenia. Pierwszym etapem kontroli powinny być metalowe elementy, które po latach użytkowania mogły zardzewieć. Warto sprawdzić, czy nie należy pokryć ich specjalnymi środkami antykorozyjnymi. Poza tym podczas przeglądu konieczne jest sprawdzenie stanu szczebli, stopek i stabilizatorów, ponieważ to dzięki nim praca jest bezpieczna, a użytkownik dobrze chroniony. Jakie części zamienne znajdziesz w ofercie ALVE?

✔ podgumowane stopki,

✔ stopki wkładane do drabin domowych,

✔ stopki do stabilizatora drabiny aluminiowej.

Przepisy bezpieczeństwa i higieny pracy umożliwiają pracę na drabinach, tylko po spełnieniu kilku wymogów. Nie trzeba być jednak obytym w artykułach prawniczych, by widzieć, że poza odpowiedzialnym użytkowaniem, równie istotny jest solidny sprzęt. Wejdź na: https://www.alve.pl/oferta/drabiny-aluminiowe/czesci-zamienne,243 i znajdź części zamienne do drabin, które przedłużą jej żywotność, a przede wszystkim poprawią funkcjonowanie. Pamiętaj, Twoje bezpieczeństwo jest najważniejsze!

Potwierdzenie
Proszę zaznaczyć powyższe pole