WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

Puchar Polski. Polonus - Wilki i Warta - SKP w półfinałach

Dodano: 9.10.2019 19:38
Źródło: LM.pl

Ćwierćfinały strefowego Pucharu Polski nie przyniosły większych niespodzianek. W trzech z czterech spotkań wygrywali wyżej notowani faworyci.

Jedynym spotkaniem, w którym wygrali gospodarze, był mecz w Dobrowie. Zwycięstwo Warty Eremity nad MKS Dąbie 3:0 trudno uznać jednak za niespodziankę. Oba zespoły grają w klasie okręgowej, a Warta Eremita już raz MKS w tym sezonie pokonała. W środę ten sukces powtórzyła i awansowała do półfinałów jako jedyny zespół z klasy okręgowej.

Blisko awansu był też jedyny reprezentant A-klasy Orzeł Kawęczyn. Zespół z powiatu turkowskiego podejmował SKP Słupca. Mecz zakończył się minimalnym zwycięstwem słupczan 4:3. To właśnie SKP w półfinale zmierzy się więc z Wartą Eremitą Dobrów.

W jedynym starciu dwóch drużyn z V ligi bez większych problemów wygrały Wilki Wilczyn. Lider V ligi pewnie pokonał w Turku tamtejszego Tura 1921 3:1. Wilczynianie w półfinale zmierzą się z Polonusem Kazimierz Biskupi.

Kazimierzanie zagrali na wyjeździe z LKS Ślesin. Był to mecz transmitowany przez portal LM.pl. Pierwsza połowa zaskakująco należała do gospodarzy, którzy spokojnie mogli prowadzić z Polonusem dwoma, trzema bramkami. Po zmianie stron i wprowadzeniu nowych piłkarzy na boisko przewagę zdobył Polonus. Ostatecznie po golach Piotra Kurowskiego i Damiana Maciejewskiego zespół z Kazimierza Biskupiego wygrał 2:0.

Półfinały strefowego Pucharu Polski rozegrane zostaną 23 października. Finał - już 11 listopada.

Wyniki ćwierćfinałów strefowego Pucharu Polski:
Tur 1921 Turek - Wilki Wilczyn 1:3
LKS Ślesin - Polonus Kazimierz Biskupi 0:2
Warta Eremita Dobrów - MKS Dąbie 3:0
Orzeł Kawęczyn - SKP Słupca 3:4.

 autor: Bartosz Skonieczny

 e-mail: bs@firma.lm.pl

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

Copyright © 1999 - 2021 LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu.
programowanie: PERSABIO