LM.plSportPierwszy mecz KKF Automobile Torino w Koninie. Wygrana 6:3!

Pierwszy mecz KKF Automobile Torino w Koninie. Wygrana 6:3!

Bardzo dobry mecz rozegrali w niedzielę zawodnicy KKF Automobile Torino Konin. W pierwszym starciu na własnym terenie wygrali z iCEA Futsal Poznań 6:3.

W pierwszym spotkaniu w Koninie w tym sezonie KKF Automobile Torino podejmował jeden z solidniejszych i mocniejszych zespołów w II lidze. Koninianie wyszli na prowadzenie w jedenastej minucie. Rzut wolny wykonywał Przemysław Skibiszewski, a piłkę do siatki dobił Łukasz Łajdecki. Chwilę później podwyższyć mógł Krystian Robak, ale nie trafił z przedłużonego rzutu karnego.

W czternastej minucie poznaniacy wyrównali. Po uderzeniu piłka odbiła się od Krystiana Andrzejczaka, co zaskoczyło Kacpra Naskręckiego i dało bramkę gościom. Zaledwie trzy minuty później KKF Automobile Torino znów mógł strzelić gola z przedłużonego rzutu karnego, ale tym razem stały fragment gry zmarnował Przemysław Skibiszewski.

Jeszcze przed końcem pierwszej połowy koninianie zdołali jednak ponownie wyjść na prowadzenie. Na listę strzelców wpisał się Mateusz Zaborski.

Równie emocjonująca była druga odsłona starcia. Najpierw iCEA Futsal Poznań wyrównał po golu Łukasza Nawrockiego. Chwilę później trzecią bramkę dla koninian zanotował Mateusz Mroziński. Kluczowa była jednak 32. minuta. Wtedy KKF Automobile Torino zanotował aż dwa gole, wychodząc na prowadzenie 5:2. Bramki strzelali Mateusz Mroziński i Krystian Andrzejczak.

W końcówce oba zespoły strzeliły jeszcze po jednym golu. Dla gości trafił Jacek Kalbarczyk, a dla KKF Automobile Torino - Mateusz Mroziński. Ostatecznie zespół z Konina zwyciężył 6:3.

Po trzech kolejkach koninianie zajmują drugie miejsce w tabeli z dorobkiem sześciu punktów. Kolejny mecz w przyszłą sobotę w Gostyniu. KKF Automobile Torino zagra na wyjeździe z tamtejszym Futsalem.

KKF Automobile Torino Konin - iCEA Futsal Poznań 6:3 (11' Łukasz Łajdecki, 20' Mateusz Zaborski, 29', 32', 40' Mateusz Mroziński, 32' Krystian Andrzejczak - 14' Krystian Andrzejczak (sam.), 28' Łukasz Nawrocki, 38' Jacek Kalbarczyk)

KKF Automobile Torino Konin: Kacper Naskręcki, Jakub Jaskulski - Wiktor Jarabek, Krystian Andrzejczak, Mateusz Mroziński, Mateusz Zaborski, Artur Brzuśkiewicz, Krystian Robak, Przemysław Skibiszewski, Marcin Stryganek, Damian Markiewicz, Łukasz Łajdecki.