WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

Luźna gierka: Już w niedzielę Bieg o Lampkę Górniczą

Dodano: 18.11.2019 22:49
Źródło: LM.pl

Ponad 400 zawodników, nowa-stara trasa i ciekawe plany na przyszłość - Bieg o Lampkę Górniczą zyskuje nowy wymiar. O tym, jak będzie wyglądać rozmawialiśmy z Adamem Gapskim.

Organizatorem biegu cały czas jest KB Aktywni Konin. W programie ,,Luźna gierka" klub reprezentował Adam Gapski. Mówił m.in. o pomyśle na nową formułę biegu, atrakcjach czekających na zawodników i planach rozwoju w kolejnych latach. 

Choć zapisy są już zamknięte, niewykluczone, że istnieje jeszcze szansa wzięcia udziału w biegu. A 24 listopada wszystkich kibiców zapraszamy na ulice nowego Konina, by wspierać rywalizujących tam zawodników.

Tematy poruszone w programie:
1:14 Nowa formuła biegu
5:41 Nowa-stara trasa biegu
8:01 Co będzie w pakiecie?
10:00 Historia Biegu o Lampkę Górniczą
18:10 Który bieg będzie głównym biegiem w Koninie?
20:31 Co dalej z Grand Prix Wielkopolski Wschodniej?
23:20 Plany na dalszą przyszłość
25:15 Ostatnia szansa na zapisanie się

 autor: Bartosz Skonieczny

 e-mail: bs@firma.lm.pl

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

KOMENTARZE

Czemu bieg jest w niedzielę a nie w sobotę. Zamknięta zostanie ul Przemysłowa przy której stoi kościół NMP w niedzielę parafianie idą do kościoła z ul Chopina i gdzie mają przejść, a inwalidzki jak mają dojechać na parking kościelny. O ile mnie pamięć nie myli to bieg odbywał się w sobotę. Trasę należy poprowadzić tak żeby jak najmniej była uciążliwa dla mieszkańców. Ta trasa jest tragiczna całe miasto będzie zakorkowane. KOLEJNA WPADKA. MIASTA. NAJPIERW MYŚLCIE A PÓŹNIEJ WYZNACZAKCIE TRASĘ.
Dodano: 18.11.2019 23:26    Przez: ~Edek
Copyright © 1999 - 2020 LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu.
programowanie: PERSABIO