LM.plSportSiódmy punkt na koncie Wilków, Kacprzak znów z golem na koncie

Siódmy punkt na koncie Wilków, Kacprzak znów z golem na koncie

Pierwszy remis w tym sezonie zanotowały Wilki Wilczyn. W szóstej kolejce IV ligi zespół Radosława Konieczki zremisował z Polonią Kępno, a kolejnego gola w sezonie zdobył Wiktor Kacprzak.

Wyjazdowe spotkanie w Kępnie rozpoczęło się lepiej dla gospodarzy. W piętnastej minucie Polonia objęła prowadzenie po golu Bernarda Ndukonga. Po stracie bramki wilczynianie ruszyli do ataku, tworzyli sobie sytuacje, ale brakowało przełożenia ich na gole.

To udało się po zmianie stron. W 48. minucie wyrównanie Wilkom dał Bartosz Domaniecki, a 30 minut później było już 2:1 dla gości. Po raz kolejny w tym sezonie na listę strzelców wpisał się Wiktor Kacprzak. Dla napastnika Wilków był to piąty gol od początku rozgrywek.

Wilki z Kępna trzech punktów jednak nie wywiozły. W 88. minucie gospodarze wywalczyli rzut karny, który na bramkę zamienił Amadeusz Rachel. Mecz zakończył się remisem 2:2.

Wilki po sześciu kolejkach mają siedem oczek na koncie i zajmują czternaste miejsce w tabeli. Kolejny mecz za tydzień. Zespół Radosława Konieczki podejmie Tarnovię Tarnowo Podgórne.

Polonia Kępno - Wilki Wilczyn 2:2 (15' Bernard Ndukong, 88' Amadeusz Rachel - 48' Bartosz Domaniecki, 78' Wiktor Kacprzak)

Wilki Wilczyn: Jakub Matczak - Igor Kuźniewski, Kamil Kwiatkowski, Michał Zajączkowski, Patryk Szymaniak, Krystian Robak, Mikołaj Nowakowski, Adrian Górecki, Bartosz Domaniecki (75' Dominik Jesiołowski), Łukasz Przebieracz, Wiktor Kacprzak (90' Sebastian Bagrowski).