Wybory 2024: Popkowski, a następnie Korytkowski. Kandydaci odpowiedzą na wasze pytania

LM.plSportWysoka porażka Wilków z Tarnovią, ale Wiktor Kacprzak wiceliderem klasyfikacji strzelców

3:6 przegrały Wilki z Tarnovią Tarnowo Podgórne. Dwa kolejne gole strzelił jednak Wiktor Kacprzak, stając się wiceliderem klasyfikacji strzelców IV ligi.

Do przerwy w meczu Wilczynie był remis. Jako pierwsi na prowadzenie wyszli goście za sprawą Zbigniewa Zakrzewskiego, ale już po chwili wyrównał Adrian Górecki. Druga połowa należała już do Tarnovii. Do 59. minuty Zakrzewski skompletował hat-tricka, a Tarnovia prowadziła 3:1.

W 65. minucie kontaktowe trafienie dla Wilków zdobył Wiktor Kacprzak. Później jednak goście dołożyli dwa kolejne gole, do siatki gospodarze trafiali Thomas Skiba i Maurycy Niemczyk. W 85. minucie rozmiary porażki Wilków zmniejszył Kacprzak. Był to jego drugi gol w tym meczu, ale już siódmy w sezonie, co daje obecnie piłkarzowi z Wilczyna pozycję wicelidera klasyfikacji strzelców IV ligi.

Ostatecznie Wilki przegrały 3:6, w końcówce szóstego gola dla gości zdobuł jeszcze Jakub Glinka. Wilczynianie zanotowali trzeci mecz z rzędu bez wygranej. Po siedmiu kolejkach beniaminek IV ligi zajmuje szesnaste miejsce w tabeli z dorobkiem siedmiu punktów. Następny mecz w przyszłą sobotę. Wilki zmierzą się na wyjeździe z Lubuszaninem Trzcianka.

Wilki Wilczyn - Tarnovia Tarnowo Podgórne 3:6 (21' Adrian Górecki, 65', 83' Wiktor Kacprzak - 17', 50', 59' Zbigniew Zakrzewski, 77' Maurycy Niemczyk, 80' Thomas Skiba, 90' Jakub Glinka)

Wilki Wilczyn: Jakub Matczak - Igor Kuźniewski (46' Patryk Szymaniak), Kamil Kwiatkowski, Wiktor Mochalski, Michał Zajączkowski (84' Adrian Kamiński), Krystian Robak, Mikołaj Nowakowski, Adrian Górecki (63' Dominik Jesiołowski), Łukasz Przebieracz (80' Sebastian Bagrowski), Wiktor Kacprzak, Marcin Balalja (46' Bartosz Domaniecki).