LM.plSportMustang wrócił na zwycięską ścieżkę. Pewna wygrana z krakowianami

Mustang wrócił na zwycięską ścieżkę. Pewna wygrana z krakowianami

I liga

Ponad 50 punktów więcej od rywali rzucili w sobotnim ligowym spotkaniu koszykarze na wózkach Mustanga Konin. Na własnej hali pokonali For Heroes Kraków.

Po ubiegłotygodniowej porażce z Ortomedicą Kielce koninianie stanęli przed kolejną szansą na punkty. Na własnej hali podejmowali For Heroes Kraków. W pierwszym meczu obu zespołów górą był Mustang.

Nie inaczej było w rewanżu, w której od pierwszej do ostatniej minuty przeważali gospodarze. Krakowianie w zaledwie jednej kwarcie zdołali przebić granicę dziesięciu punktów. Ostatecznie koszykarze Mustanga zdobyli ich ponad 50 punktów więcej, rozbijając For Heroes 82:31.

Kolejne spotkanie za trzy tygodnie. Koninianie podejmą wtedy Górnika Toyotę Wałbrzych.

Mustang Konin – For Heroes Kraków 82:31 (25:7, 16:9, 24:4, 17:11)