LM.plSportNieudany mecz w walce o miejsca 7-12. Ogniwo wywiozło zwycięstwo

Nieudany mecz w walce o miejsca 7-12. Ogniwo wywiozło zwycięstwo

II liga

W pierwszym meczu o miejsca 7-12 MKS MOS Konin przegrał we własnej hali z Ogniwem Sopot 50:71.

W każdej kwarcie goście byli lepsi, a ich największa przewaga uwidoczniła się zaraz po przerwie. Tę część gry Ogniwo wygrało 18:4, a cały mecz 71:50. Najwięcej punktów (11) w konińskiej drużynie zdobyła Aleksandra Oleszkiewicz. Kolejne spotkanie w hali przy ul. Dworcowej już w najbliższy weekend. Rywalem będzie Enea AZS Poznań.

MKS MOS Konin – Ogniwo Szczecin 50:71 (19:25, 19:11, 4:18, 8:17)

MKS MOS: Maja Bartczak 9, Wiktoria Orchowska 8, Julia Burzyńska, Adrianna Siuda, Wiktoria Wróbel 8, Wiktoria Kudroń, Gabriela Ławniczak, Natalia Niedźwiecka 9, Aleksandra Oleszkiewicz 11, Nikola Kurtas 3, Lena Niedźwiecka 2