LM.plSportNiższe ligi wznowiły sezon. Kto liderem w klasie okręgowej?

Niższe ligi wznowiły sezon. Kto liderem w klasie okręgowej?

Niższe ligi piłkarskie

W weekend rozegrano drugą kolejkę szóstej grupy klasy okręgowej. Napastnicy sobie nie żałowali, dzięki czemu średnia goli na mecz wyniosła 4,62. Tak trzymać!

Klasa okręgowa

Z przytupem rozgrywki rozpoczęły drużyny Orła Kawęczyn, Warty Eremity Dobrów i Orłów Zagórów. Cała trójka wygrała pierwsze mecze i przewodzi ligowej tabeli. Na jej dole Sparta Barłogi, Tulisia Tuliszków i Strażak Licheń Stary.

W spotkaniu pierwszej kolejki Wilki Wilczyn na swoim terenie jeszcze w 83. minucie przegrywały 0:2 z CKS-em Zbiersk. Ale najpierw w doliczonym czasie Łukasz Przebieracz, a potem nowy nabytek, czyli Przemysław Skibiszewski doprowadzili do wyrównania. I to wszystko w trzy minuty.

Średnie wejście w sezon ma beniaminek z Turku. Najpierw przegrał z Orłami Zagórów, a w sobotę zremisował w Ostrowitem z Czarnymi 2:2. Może na murawie Turowi na razie nie idzie jakoś super, ale za to ekipa prezesa Artura Poszwy wykonuje świetną robotę w internecie. Zdecydowanie warto obserwować ich profil na twitterze (przepraszam, teraz to już jest „x”). To rzadkość (nie tylko wśród klubów z niższych lig).