LM.plSportOlimpia Koło miała wygraną na wyciągnięcie ręki. Scenariusz, jak z meczów Górnika Konin

IV liga

W spotkaniu z Victorią Września Olimpia Koło prowadziła niemal przez całe spotkanie. Wszystko szło dobrze do ostatniej minuty podstawowego czasu gry.

Pierwsza połowa należała dla gości. Z kilku dobrych okazji w zamieszaniu podbramkowym wykorzystali jedną, a autorem gola okazał się Mikołaj Makarewicz. Jak się potem okazało szkoda, że nie udało się zdobyć jeszcze jednej bramki.

W drugiej odsłonie nie działo się zbyt wiele, aż do ostatniej minuty. Wtedy dośrodkowanie Igora Witczaka na gola zamienił Arkadiusz Wolniewicz, a po chwili arbiter odgwizdał koniec meczu.

Po sobotnim spotkaniu Olimpia Koło zajmuje piętnastą pozycję i ma dwa zaległe pojedynki do rozegrania. Z Polonią 1908 Marcinki Kępno zmierzy się czwartego grudnia. Z Wilkami Wilczyn podopieczni Łukasza Kujawy być może w ogóle nie zagrają.

Victoria Września – Olimpia Koło 1:1 (90' Arkadiusz Wolniewicz – 21' Mikołaj Makarowicz)

Olimpia: Bartosz Kordylewski – Patryk Olczyk (90' Krystian Jaroszewski), Mateusz Czajka, Dawid Zawadzki (85' Jan Szafrański), Aleks Sieradzki (70' Konrad Mechowski), Damian Siek, Michał Rutkowski, Mikołaj Makarowicz, Mikołaj Czajka, Bartosz Andrzejewski, Jan Iwulski