LM.plSportPewna wygrana rezerw Medyka. Umacniają się w środku tabeli

Pewna wygrana rezerw Medyka. Umacniają się w środku tabeli

II liga

4:1 zwyciężył Medyk II Konin w Białymstoku z tamtejszym Włókniarzem. Hat-trickiem popisała się Grigoria Pouliou.

Spotkanie z walczącym o utrzymaniem Włókniarzem Białystok przebiegło pod dyktando Medyka II Konin. Przyjezdne objęły prowadzenie w 21. minucie po goli Grigorii Pouliou, a chwilę później podwyższyła Natasza Krupa. Włókniarz co prawda złapał kontakt dzięki bramce Olgi Fiedorczuk, ale jeszcze przed przerwą Medyk II strzelił na 3:1. Znów trafiła Pouliou. Greczynka skompletowała hat-trick w drugiej połowie, dając wygraną koniniankom 4:1.

Medyk II Konin umocnił się na piątym miejscu w tabeli II ligi z dorobkiem 23 punktów. Kolejne spotkanie 15 kwietnia, do Konina przyjedzie wtedy GSS Grodzisk Wlkp.

Włókniarz Białystok – Medyk II Konin 1:4 (26’ Olga Fiedorczuk – 21’, 35’, 80’ Grigoria Pouliou, 24’ Natasza Krupa)

Medyk II Konin: Viktoria Ćwik – Marta Wrona, Natasza Krupa, Gabriela Mikucka, Monika Mierzejewska, Klaudia Urna, Patrycja Sikora, Liwia Lizik, Zuzanna Kogutek, Paulina Włodarek, Grigoria Pouliou.