Skocz do zawartości
Ukraina

Pomoc dla Ukrainy. Jak się odnaleźć? Informacje, ogłoszenia, inicjatywy | Це війна! Втеча Дарини з Одеси

LM.plSportPięściarz Zagłębia na zgrupowaniu kadry. Trenuje w Giżycku

Pięściarz Zagłębia na zgrupowaniu kadry. Trenuje w Giżycku

Dodano: , Żródło: LM.pl
Pięściarz Zagłębia na zgrupowaniu kadry. Trenuje w Giżycku
Boks

Kajetan Bajzert, pięściarz Zagłębia Konin, bierze udział w zgrupowaniu kadry narodowej juniorów i kadetów w Giżycku. Biało-czerwoni przygotowują się do startów na międzynarodowych turniejach.

Kajetan Bajzert, pięściarz Zagłębia Konin, powołany został na zgrupowanie reprezentacji Polski kadetów i juniorów. Biało-czerwoni trenują od tygodnia z Centralnym Ośrodku Sportu w Giżycku. Koninianin znalazł się w gronie 30 zawodników, których powołał trener Dariusz Kochanowski.

Pięściarze przygotowują się do startów na międzynarodowym poziomie. W sezonie 2022 kadetów czekają mistrzostwa Europy w lipcu we Włoszech, zaś juniorów ME w kwietniu w Bułgarii oraz mistrzostwa świata w listopadzie w Hiszpanii.

Plan przygotowań jest szczegółowo ustalony. Po pierwszym, blisko dwutygodniowym zgrupowaniu część zawodników powalczy w zawodach w Szczecinie. W lutym chcemy pojechać na siedem dni treningowo-sparingowych do Niemiec. Na początku marca trener Zenon Jagiełło organizuje turniej selekcyjny dla młodzików, kadetów, juniorów. Chodzi o to, aby każdy pięściarz stoczył po kilka pojedynków i liczymy, że ktoś ciekawy z klubów jeszcze wpadnie nam w oko – przyznał szkoleniowiec reprezentacji kadetów i juniorów.

fot. Zagłębie Konin

Pięściarz Zagłębia na zgrupowaniu kadry. Trenuje w Giżycku
Potwierdzenie
Proszę zaznaczyć powyższe pole