Skocz do zawartości
LM.plSportPolonia odprawiona z kwitkiem. Sokół Kleczew wygrał po raz kolejny

Polonia odprawiona z kwitkiem. Sokół Kleczew wygrał po raz kolejny

Dodano:
Polonia odprawiona z kwitkiem. Sokół Kleczew wygrał po raz kolejny
III liga

Ledwie tydzień trenerem Sokoła Kleczew jest Marcin Woźniak, a ma na swoim koncie już dwie wygrane.

W dzisiejszym spotkaniu kleczewianie mierzyli się z sąsiadką w tabeli i odnieśli pewne zwycięstwo, wynik spotkania ustalając w ciągu zaledwie szesnastu minut. Strzelanie rozpoczął Krzysztof Kołodziej, a na 2:0 podwyższył Krzysztof Biegański. Jego osoby dotyczy także smutna wiadomość. Kołodziej pod koniec pierwszej połowy doznał bowiem kontuzji i na razie nie wiadomo, jak poważny to może być uraz.

Demontaż defensywy Polonii zakończył już nie Krzysztof, a Tomasz – Kowalczuk pewnie wykorzystując rzut karny. W dalszej fazie meczu Sokół nieco oddał inicjatywę Polonii, ale nie potrafiła tego wykorzystać ani do końca pierwszej, ani przez całą drugą odsłonę rywalizacji.

Być może Sokołowi właśnie tego było trzeba – szkoleniowca, który wie jak pracować w Kleczewie. I który wie, jak dotrzeć do zawodników. Nie ma co na razie za bardzo głaskać „nowej miotły”, ale fakty są takie, że pod wodzą Marcina Woźniaka drużyna wyraźnie odżyła i kto wie, jakie będą dalsze jej losy. Szansa na kontynuację wygranych spotkań będzie miała miejsce za tydzień w wyjazdowym starciu z KP Starogard Gdański.

Sokół Kleczew – Polonia Środa Wielkopolska 3:0 (5' Krzysztof Kołodziej, 9' Krzysztof Biegański, 16' Tomasz Kowalczuk)

Sokół: Mateusz Kustosz – Wiktor Patrzykąt, Sebastian Golak, Adrian Kaliszan, Szymon Bartosik, Sebastian Śmiałek, Tomasz Kowalczuk, Dominik Domagalski, Krzysztof Biegański (68’ Marcel Koziorowski), Mikołaj Zawistowski (90’ Miłosz Matuszewski), Krzysztof Kołodziej (45’ Mateusz Molewski)

Foto archiwum

Potwierdzenie
Proszę zaznaczyć powyższe pole