LM.plSportRezerwy Medyka bez punktów we Włocławku

Rezerwy Medyka bez punktów we Włocławku

II liga

W meczu siódmej kolejki II ligi kobiet Medyk POLOmarket II Konin udał się na mecz z WAP-em Włocławek. Wrócił bez punktów.

Wynik dla gospodarzy już w osiemnastej sekundzie otworzyła Zuzanna Witecka. Jeszcze przed przerwą na 2:0 podwyższyła Natalia Łapińska. Medyczki było stać tylko na honorowe trafienie Greczynki Nikoletty Pitsiou w 58. minucie.

W tabeli rezerwy Medyka zajmują ósme miejsce.

WAP Włocławek 2:1 Medyk POLOmarket II Konin (1’ Zuzanna Witecka, 40’ Natalia Łapińska – 58' Nikoletta Pitsiou)

Medyk II: Viktoria Ćwik – Julia Chudy, Julia Ustarbowska, Gabriela Mikucka, Marta Wrona (60' Natasza Krupa), Liwia Lizik, Sofia Lutsan, Nikoletta Pitsiou, Patrycja Sikora, Paulina Włodarek, Hanna Skryhanawa