Skocz do zawartości
LM.plSportSKP Słupca rozbił faworyta z Międzychodu

SKP Słupca rozbił faworyta z Międzychodu

Dodano:
SKP Słupca rozbił faworyta z Międzychodu
IV liga

Pierwsze zwycięstwo od początku maja odniósł dzisiaj Słupecki Klub Piłkarski. Wygrana przyszła w odpowiednim momencie.

Wydawało się, że SKP jest już na autostradzie do V ligi. Że beniaminek jednak nie poradzi sobie wyżej i przedsezonowe gdybania, że to ekipa na środek tabeli są nic nie warte. I być może tak jest. Natomiast dzisiaj słupczanie wygrali na trudnym terenie w Międzychodzie w sposób zdecydowany i choć na tydzień oddalili od siebie strach przed spadkiem.

Wartę napoczął Jacek Mikołajczyk, który w pierwszej połowie uzyskał prowadzenie dla gości. Gospodarze próbowali zmienić ten stan, ale zamiast tego dostali drugiego gonga po uderzeniu Kacpra Kajdana. Nie pozostało nic innego, jak tylko pójść za ciosem i gospodarzy dobić. Uczynił to Jacek Mikołajczyk i SKP zrównał się już punktami z Wartą. Było to także pierwsze zwycięstwo nowego trenera słupczan, Macieja Rozmarynowskiego.

Warta Międzychód – SKP Słupca 0:3 (34' Jacek Mikołajczyk,52' Kacper Kadjan, 57' Jacek Mikołajczyk)

SKP: Maciej Przygoda – Jacek Mikołajczyk, Igor Sarnowski (59' Szymon Meller), Michał Lorencki (85' Mateusz Sobczak), Kacper Zaparty, Maciej Adamczewski, Kacper Kajdan (74' Piotr Witowski), Igor Kuźniewski, Łukasz Michalak, Oskar Pietrzak (77' Kamil Sroka), Robert Zdunek

Foto archiwum

Czytaj więcej na temat:SKP Słupca, IV liga
Potwierdzenie
Proszę zaznaczyć powyższe pole