LM.plSportTomasz Siodła wygrał II turniej Rehclinic Ślesin Cup

Tomasz Siodła wygrał II turniej Rehclinic Ślesin Cup

Dart

W sobotę w Ślesinie zorganizowano II turniej w darta. Na starcie stanęło 26 zawodników z bliższych i dalszych okolic.

Wśród nich znaleźli się darterzy z Torunia i Solca Kujawskiego. Rywalizacja została rozegrana w formule grupowej z systemem pucharowym. Zawodnicy zostali rozlosowani do ośmiu grup, z których awans uzyskiwało po dwóch najlepszych.

W całej imprezie bezkonkurencyjny okazał się Tomasz Siodła, który w finale pokonał Pawła Pożerskiego. „Siodlak” nie tylko zdobył 22 punkty za wygraną, ale też uzbierał cały worek punktów bonusowych. W meczu o 3 miejsce Arkadiusz Gaudyn pokonał Mateusza Rybkę. Następny turniej cyklu odbędzie się osiemnastego listopada.