Skocz do zawartości
LM.plSportZ ligowym rywalem również w Pucharze Polski. KKF poznał rywala w I rundzie

Z ligowym rywalem również w Pucharze Polski. KKF poznał rywala w I rundzie

Dodano: , Żródło: LM.pl
Z ligowym rywalem również w Pucharze Polski. KKF poznał rywala w I rundzie
Futsal

Pogoń Połczyn-Zdrój, ligowy rywal, będzie przeciwnikiem KKF Automobile Torino Konin w I rundzie Pucharu Polski. Spotkanie rozegrane zostanie w drugi weekend grudnia.

43 zespoły wystartują w tegorocznym Halowym Pucharze Polski na szczeblu ogólnopolskim. Wśród nich, po raz kolejny, jest KKF Automobile Torino Konin. Zespół Przemysława Skibiszewskiego poznał już rywala w I rundzie rozgrywek.

Los skojarzył koninian z ligowym rywalem – Pogonią Połczyn-Zdrój. Zespół z województwa zachodniopomorskiego zajmuje obecnie ostatnie miejsce w II lidze gr. II. Obie drużyny nie miały jeszcze okazji mierzyć się ze sobą, pierwsze ligowe spotkanie mają bowiem zaplanowane na 23 grudnia.

Mecz I rundy Halowego Pucharu Polski odbędzie się w Koninie w weekend 10 – 11 grudnia. Zwycięzca awansuje do kolejnego etapu rozgrywek.

Dla KKF Automobile Torino Konin będzie to trzeci występ na szczeblu ogólnopolskim Halowego Pucharu Polski. Dwukrotnie koninianom udało się dotrzeć do 1/16 finału. W 2018 roku na tym etapie przegrali z Futsalem Oborniki 2:6, a w 2021 roku ulegli AZS UW Wilanów 3:5.

Potwierdzenie
Proszę zaznaczyć powyższe pole